MÖBLER / Bord / Pelarbord 10482245

nr 1048 2245

Pelarbord

1890-tal, senare bemålning, längd: 49 cm, djup: 49 cm, höjd: 76 cm

Kondition: färgbortfall, slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 8 augusti 2016
kl 19:51:11